Mochyně sušená

Tato rostlina je hlavně bohatá na vitamín C, který je velmi podstatné doplňovat formou jídla, protože je esenciální. Syntéza v organismu tohoto vitamínu není možná, proto je třeba na tyhle esenciální látky myslet a opravdu si vše pořádně propočítat a zaměřit se na zdravou výživu. Mochyně sušená nakliceno.cz neboli physalis, je velmi nutričně zajímavá potravina. Není až tak tradiční pro českou populaci, ale určitě byste se jí bát neměli. Její plody vypadají jako lampionky. Věděli jste, že právě tenhle plod má více než je 30 minerálních látek? physalisNajdete v něm i vitamíny skupin B, dále i rutin a další vitamíny. Je to taková skvělá vitamínová bomba. My vám nabízíme sušenou verzi, kterou si dáte jednoduše do snídaně nebo jen tak si to můžete sníst na chuť, místo něčeho sladkého. Můžete tím obohatit i nějaké slané pokrmy, jako jsou různé mořské plody či třeba i špageti a v kombinaci se slaným jídlem to bude chutnat opravdu skvěle, to se nebojte.mochyně peruánská

Exotická chuť

Tohle ovoce chutná opravdu skvěle a můžete si z něj udělat exotické smootie, pokud budete chtít. Rozhodně to bude pro vás velmi jednoduché, protože s ním můžete pracovat stejně, jak s jiným ovocem. My nabízíme dokonce variantu bio, která není ošetřená žádným éčkem nebo není doslazená běžným cukrem. Všechno je přírodní. Cena je v porovnání s konkurencí nízká. Samozřejmě, že to není levné třeba jako místní ovoce jablka nebo hrušky, protože se to dováží a u nás to neroste.
Naše balení navíc ani neobsahuje oxid siřičitý, takže se určitě nebojte. Je to všechno šetrné s přírodou a v naprostém souladu s ní. Nebojte se a udělejte pár kroků, zlepšíte si zdraví, do těla dostanete pořádnou dávku důležitých a nezbytných minerálů či vitamínů. 
Všechno zvládnete objednávat doma. Je to internetový eshop. Podpořit svoji imunitu můžete velmi jednoduše, tak směle do toho.