Zařiďte to z domu!

Nakupování v e-shopech je už běžnou součástí života přibližně 80 % Čechů, takže se dá bez nadsázky říct, že je to už běžná součást našeho života. Víte ale o různých vychytávkách, které vám mohou nakupování z pohodlí domova ještě více usnadnit?

Registrujte se
Máte své oblíbené e-shopy, kde nakupujete pravidelně? Staňte se registrovaným uživatelem, kromě usnadnění procesu nákupu obvykle registrace přináší mnoho dalších výhod.

1. Newsletter – novinky, které vám budou chodit e-mailem. Vždy budete vědět jako první o naskladnění vašeho oblíbeného zboží nebo o slevové akci.

2. Slevy – pro registrované zákazníky často fungují slevové akce, ke kterým nemají ostatní přístup.

3. Dárky k nákupu – milou drobností k nákupu udržuje obchod se svými věrnými zákazníky „přátelský“ vztah. Koho by nepotěšil dáreček v balíčku navíc?

4. Formulář – nevyplňujte pořád dokola svoje kontaktní informace a využívejte předvyplněný formulář.

5. Správa objednávek – Pokud máte v e-shopu vlastní účet, můžete sledovat historii svých objednávek, sledovat průběh aktuálních objednávek nebo reklamací.

Využijte Cashback
Už jste slyšeli o speciálních serverech, které vám vrátí část utracených peněz? Zní to trochu jako nějaká nekalá obchodní praktika, ale není tomu tak. Jedná se o promyšlený marketingový tah. Cashback servery přivádí obchodu zákazníky, za které získávají provizi – část z ní pak vrátí zpět zákazníkovi a ten tedy na celém nákupu nějaké to procento ušetří.

Vyzkoušejte v klidu
Kupujete oblečení někomu z vašich blízkých nebo vás stresují přeplněné nákupní kabinky v obchodních centrech? Využijte jednu z možností, kterou nabízí stále více obchodů s módou – vyzvednutí na některém z výdejních míst s možností vyzkoušení.

1. Doručení zdarma – doručení na pobočku je obvykle zdarma, maximálně uhradíte mírný manipulační poplatek.
2. Vrácení – pokud vám oblečení nesedí, můžete ho na výdejním místě prostě nechat. Potom se buďto pošle zpět nebo si ho může vyzkoušet někdo jiný, kdo výdejní místo navštíví.
3. Vyzkoušejte doma – oblečení si můžete nechat doručit domů a teprve tam ho v klidu vyzkoušet. Do čtrnácti dnů ho pak nepoškozené můžete vrátit.