Zážitky ve formě živé hudby- Jedny z nejhezčích?

Určitě jste někdy měli nutkání si koupit lístek na koncert Vašeho oblíbeného interpreta a to ať už zahraničního nebo tuzemského. Všechny koncerty mají jedno veliké kouzlo. Najednou je kolem Vás tolik lidí, se kterými máte společnou jednu vlastnost. Vášeň pro hudbu. Tato vlastnost vytvoří neuvěřitelnou a dechberoucí atmosféru, kterou si naplno užijete jen v jeden … Read moreZážitky ve formě živé hudby- Jedny z nejhezčích?

Už jste jeli na banánu?

Jestliže jste gurmán, zajisté víte, ve které oblasti se nachází nejvíce michelinských restaurací v celém Španělsku. Je to španělské pobřeží Costa Brava. Není to ale to jediné, čím se může tato oblast pochlubit. Ten, kdo toto místo navštívil, nikdy na něj nezapomene. §  Je to jedna z nejkrásnějších středomořských riviér. §  Costa Brava, což znamená … Read moreUž jste jeli na banánu?

Je to skoro děsivé! Muži podle znamení horoskopu! Přečtěte si jejich přesnou charakteristiku!

Berany málokdy najdete sedět znuděně na gauči. Jsou znamením, které pohání obrovská vášeň a touha po poznání. Muži v tomto znamení se pyšní silnou osobností, pozitivním přístupem k životu a přirozenou potřebou po dobrodružství.   Býci jsou velice předvídatelní a okolí si cení jejich upřímnosti. Mají pevně stanovené hranice, často jsou zastánci zdravých životních hodnot … Read moreJe to skoro děsivé! Muži podle znamení horoskopu! Přečtěte si jejich přesnou charakteristiku!

Auto v zimě. Musí váš vůz trpět? Jen do jisté míry!

Když se přiblíží zimní období, máme nejvyšší čas připravit na toto krušné období naše auto. Začneme povinnou, a povězme si, že rozumnou, výměnou letních pneumatik za zimní speciály. Tím zimní příprava ale nekončí. Pokud budete jezdit na hory, či pokud nedej bože nastane opravdová zima, kdy bude sníh i v nížinách a ve městech, měli bychom … Read moreAuto v zimě. Musí váš vůz trpět? Jen do jisté míry!

Správná výbavička pro miminko

Jedním z důležitých úkolů, který nastávající rodiče v průběhu ženina devítiměsíčního těhotenství budou muset vyřešit, je pořizování výbavičky pro miminko. Některé maminky raději nakupují oblečky, lahvičky, dudlíky a další potřebné věci postupně, v průběhu celého těhotenství. Vidí-li někde něco pěkného a potřebného, věc koupí a přidají ji na hromádku již zakoupených nezbytností. Na konci těhotenství … Read moreSprávná výbavička pro miminko