Je to skoro děsivé! Muži podle znamení horoskopu! Přečtěte si jejich přesnou charakteristiku!


Berany málokdy najdete sedět znuděně na gauči. Jsou znamením, které pohání obrovská vášeň a touha po poznání. Muži v tomto znamení se pyšní silnou osobností, pozitivním přístupem k životu a přirozenou potřebou po dobrodružství.

 

Býci jsou velice předvídatelní a okolí si cení jejich upřímnosti. Mají pevně stanovené hranice, často jsou zastánci zdravých životních hodnot a nebojí se vystoupit z řady a postavit se proti tomu, co se jim nelíbí.

muž v křesle

Blíženci jsou velice komunikativní a přátelští. Jsou ve svém okolí velice oblíbení také pro svou inteligenci a výřečnost.

 

Raci se umí postarat o sebe i své nejbližší. Okolí je zbožňuje právě pro jejich otevřenost a autenticitu. Velice si váží důvěry.

 

Lvi jsou nesmírně charismatičtí. Dokáží si získat ostatní a tvoří neuvěřitelné lídry. Není divu, že jsou tak inspirující! Nebojí se riskovat a dobře znají svoji hodnotu.

 

Panny vědí, co v životě chtějí. Orientují se na cíl. Jsou stabilní, postupují logicky a nenechají se ovlivnit nápory emocí. Jsou to výkonní kolegové.

 

Váhy vyzařují klidnou energii. Jsou velice inteligentní, ale nemusí to za každou cenu ukazovat. Právě to na nich lidem nemírně imponuje. Chápou vyšší souvislosti a tzv. vidí i za roh.

muž se směje

Štíři touží po vědění a dobře odvedené práci. Jsou to velice aktivní lidé, kteří dokáží motivovat ostatní ke zvýšení výkonu. Jsou velice odvážní a raději než na intriky, se orientují na efektivitu.

 

Střelci mají rádi společnost. Nebojí se vyslovit své názory a stát si za nimi. Mají smysl pro humor, jsou dynamičtí a svými řečnickými schopnostmi dokáží získat spousty klientů.

 

Kozorozi jsou dobře zorganizovaní a „vždy připraveni.“ Jsou to spíše seriózní lidé, kteří působí prakticky a pragmaticky.

 

Vodnáři jsou originální a ambiciózní. Nebojí se odlišovat a měnit své názory. Rádi se dozvídají nové věci a nikdy nepřestávají žasnout nad životem.

 

Ryby jsou nejcitlivější ze znamení. Díky tomu jsou oblíbeni pro svou upřímnost a starostlivost. Mají úžasně vyvinutou představivost. Nejeden z nich tvoří dokonalého umělce.