Dobijte si baterky v Mikulově!

Jedna dovolená ročně je opravdu žalostně málo. Tím spíše, pokud po celý rok intenzivně pracujete. V tom případě byste si měli naplánovat opravdu intenzivní odpočinek několikrát do roka, i když třeba vyrazíte pouze na prodloužený víkend. Když si k takové relaxaci zvolíte to pravé místo, může se pro vás i kratší pobyt stát tím opravdu nezapomenutelným zážitkem, který vám pomůže dobít baterky. Proto, abyste se znovu cítili svěží, nepotřebujete jen dlouhou dovolenou, ale především dovolenou na místě, kde najdete vše potřebné k dokonalé relaxaci. Třeba v hotelu v moravském Mikulově https://mikulov.galant.cz/.

hotelový pokoj

Když se řekne relaxace, tak si většina lidí představí wellness služby. Ano, právě kvalitní a bohatá wellness nabídka vám může dát přesně to, co vaše tělo a duše nejvíce potřebují. A mikulovském hotelu rozhodně nebudete strádat. Mají zde pro vás připraveny sauny, vířivé vany i perfektní masáže se zkušenými maséry. Wellness tady zkrátka dobře umí.

Ovšem mnoho lidí si chce na dovolené užít i nějaké ty gastronomické zážitky. Vždyť mnoho lidí vidí svou spokojenost právě v tom, že se mohou skvěle najíst. A je jasné, že ideální potěšení pro vaše chuťové pohárky nenajdete nikde jinde, než právě na jižní Moravě! Nikde jinde nechutná víno tak dobře. Ale zdaleka nejen víno, ale také i pivo z místního pivovaru anebo jiné pochoutky, které okouzlí vaše chuťové pohárky.

zámek

A pokud patříte k těm, kteří si nedovedou svou dokonalou relaxaci představit bez procházek po okolí, tak zde budete mít na co koukat. Krásné prostředí zdejší sluncem zalité krajiny vás jistě očaruje. Můžete se toulat vinicemi, vyprahlou krajinou rezervace Pálava anebo třeba vyrazíte do blízkého Lednicko-valtického areálu. V blízkém okolí hotelu narazíte rovněž i na celou řadu architektonických památek a jiných kulturních zajímavostí. A samozřejmostí je i bohatá nabídka kulturních akcí.