Tričko s reklamou

Není snad někdo, kdo by tento malý kus oděvu neměl na sobě. Nosí jej děti i dospělí, ženy i muži, dívky i mládenci. A málokteré triko je čistě barevné, všimli jste si toho?

Reklamní trička s potiskem jsou prostě každoročním hitem a málokdo se tomu vyhne. Motivy jsou všelijaké, ale devadesát procent těchto potisků tvoří právě reklamy. Je jedno zda jen na nějakou malou firmu, nebo obří komplex. Jsou zde k vidění reklamy snad na cokoli mimo alkoholu a cigaret. Ale i ty se dají objevit.

trička

Každý, i malý podnikatel rád umístí logo svého podniku na hrudník nebo záda jakéhokoli trička, jen aby se o firmě vědělo. A protože nejde o nějak nákladnou věc, vidíme trička někdy skutečně bizarní. Témata mohou být erotická, ale jen lehce, nebo sportovní, nebo hudební. Na tričko se umístí název kapely, nebo i její fotografie a už se tím chlubí především mladší generace. To, co nebylo za komunistů zrovna nějak moc tolerováno, je nyní běžnou věcí. Na hrudník se tak dostávají popřední zpěváci, legrační citáty, nebo jen obrázky postaviček z filmů.

Pokud byste se chtěli ve všem tom vyznat, museli byste vystudovat tak zvanou tričkovou univerzitu. Bohužel se přesně neví, kde má sídlo. Prý někde vedle toho města, kterého název se zatím nikde neobjevil.

tričko

Kdybyste i vy sami měli zájem, tak je zde firma BARRACUDA CZ spol.s r.o. Ta vám zařídí vše kolem těchto věcí a link na ni je výše zvýrazněný. Zde si můžete objednat trička snad všech možných barev v jakémkoli množství a nechat si na ně natisknout to, co potřebujete vy, nebo váš zákazník. Není to nic složitého a objednávku vyřídí i cvičený šimpanz.

Takže tričko s reklamním potiskem pak již jen jednoduše nosíte, nebo prodáváte, nebo darujete. Je to váš majetek a když na něm máte znak své firmy, je logické, že je budete rozdávat všude kde se dá. Nelze jinak než popřát úspěch a zisk z reklamy.