Všechny dokumenty na jednom místě!

Tašky na dokumenty

Žena, která někdy v kabelce hledala kartičku zdravotní pojišťovny nebo se měla prokázat policejní kontrole svým občanským nebo řidičským průkazem a stále ji v obsahu kabely nemohla vylovit, už ví, co je potřeba. Je vhodné a žádoucí své doklady mít pěkně vždy při ruce, a tím nemáme na mysli uložené v peněžence. Je již známo, že doklady a peníze nejdou ruku v ruce spolu, ale měly by být rozložené zvlášť. Naše žena si vzala ponaučení a všechny žádoucí doklady si pěkně naskládala do tašky na dokumenty Promodarky. Jak si je tam poskládáte, je již na vás. Někteří detailisté je rovnají podle velikosti (která ostatně bývá stejné pravidelnosti) nebo barev anebo také dle oblíbenosti.

policejní kontrola

Takže nemůžete už být překvapeni, když vás policista vyzve k prokázání občanským průkazem či řidičským průkazem, protože vy sáhnete do kabely či do kabelky a vítězoslavně vezmete do ruky pěkně plnou složku poskládaných dokumentů a různých kartiček.

Všechny dokumenty na jednom místě!

Už žádné hledání, přehrabování nebo dokonce vysypání celého obsahu kabelky. To se pak teprve objeví údiv na tváři muže, když před ním žena vyklopí obsah kabelky …! Chudák netušil, co všechno jeho žena vláčí každodenně v kabelce, kterou od té doby začíná nazývat – díky zhlédnutému obsahu – příruční kabelou či rovnou kufrem!

obsah kabely

Tašky na dokumenty vám zašleme do pěti pracovních dnů, protože víme, že čím dříve si je budete moci uložit do jednotné úschovny, tím lépe pro vás. A nemáte pro vás v nabídce jen v klasické černé barvě, byť je považována za elegantní. Nabízíme tašky na dokumenty z netkané textilie s jednou přihrádkou na zip i v jiném barevném provedení, které ocení obzvláště náročné ženy, a to v překvapivém červeném odstínu nebo příjemné modré barvě. Pro ty, kteří chtějí být vidět, máme v nabídce i tašku v barvě zelené anebo růžové či žluté!