Hudební festivaly a jiná letní setkání


Neseďte doma a vyrazte Ven
A ne kamkoli. Vyrazte někam, kde je spousta lidí, vyrazte tam, kde to žije. Neexistuje vhodnější doba na to užívat si společnosti druhých ve velkém, než právě léto a teplé slunečné počasí. Vysedávání před televizí si ponechejte jako variantu zábavy na dny, kdy bude pršet, nebo dokonce i mrznout.
 dj hip hopu
Letní hudební festivaly
Jedná se jistě o jednu z nejoblíbenějších možností společenského vyžití. Festivaly jsou nejen baštou umělců, ale také dobrého jídla, skvělé hudby a přátel, s nimiž se na nich opětovně po delší době setkáte.
Navíc prostory, v nichž se pořádají bývají často lákadlem, jelikož se nejedná vždy o typické stage, ale například o hudební produkci v prostorách českých hradů či jiné zajímavé destinace.
 kapela na koncertě
Letní kina
Pro ty z Vás, které nelákají davy fanoušků, jimiž byste se museli na festivalech prodírat a netouží po ohlušujících rachotu z reproduktorů, po němž nejsou schopni týden potichu promluvit, jelikož se dostatečně dobře neslyší, je letní kino alternativou, která taktéž představuje shromáždění velkého počtu lidí na jednom místě. Také zde máte možnost si při sledování konkrétně zvoleného filmového snímku pochutnat na něčem dobrém (pokud si tuto laskominu přinesete s sebou z domova) a pro romantické duše „letňák“ samozřejmě představuje navíc možnost přitulit se ke své drahé polovičce, případně se – u nezadaných osob – s někým zajímavým seznámit.
 music festival
Letní divadelní slavnosti
I když divadelní sezóna úderem prvního prázdninového dne oficiálně skončila, umělci živící se hereckými profesemi živého charakteru samozřejmě netráví celé léto na dovolených, ale podílejí se na tvorbě a prezentaci představení pod širým nebem, která mohou být v mnoha ohledech zajímavější než prosté zhlédnutí Shakespearovy hry z pohodlí sedačky vašeho městského divadla. Pokud tedy máte možnost některé z těchto letních představení navštívit, hurá do toho! Protože ani na těchto akcích není nouze o to potkávat nové, zajímavé lidi, stejně jako narážet do starých, naprosto báječných přátel.