Jak býti bohatším

Nechceme tady lákat zbytečně na plané sliby a naděje, šance, že se skutečně dostanete mezi těch top několik nejbohatších lidí za pár let je skoro nulová, pokud nejste majitel sta tisíců bitcoinů, tak se ani nepokoušejte takhle rychle zbohatnout a raději jezděte na dovolené. Pro ty z vás, kteří si chtějí založit podnikání a třeba i zajistit nějaký ten příjem kromě důchodu na stará kolena, přesně pro vás tu máme několik tipů, které jsme nastřádali z nejrůznějších kuchařinek na úspěch.

počítač
 

1)      Peníze nesmrdí

Zbohatnou se dá na čemkoliv, a i když předmět podnikání může být, jakkoliv zavrhovaný, pokud máte dobrý plán, dobrý záměr a ideu, dokážete toho mnohem víc, než si myslíte, i kdybyste se museli celou tu dobu potácet na trhu s odpadky. Cílem je si říci, že peníze nesmrdí, jakmile je máte, můžete postupovat dál, to je cíl. Je tu spousta lidí, kteří peníze mají a rádi je vymění za zboží či ještě více peněz, je jenom na vás, jak vlastně tuto masu zaujmete. Proto se neštiťte podnikat i v tom, do čeho by šli jenom blázni = protože to je to, kde jsou ty peníze
 

2)      Krev obchodníka

Pokud v sobě nemáte přirozený talent, je třeba jej tam nějak naládovat mechanicky a automaticky, skrze spoustu neúspěchů a překlepů, skrze několikanásobné problémy. Pokud chce být člověk na vrcholu, musí umět riskovat – ztratit nebo získat vše. Pokud se bojíte, že přijdete o své pohodlí a o své postavení, tak raději vůbec nic nepodnikejte, protože dříve nebo později něco z toho budete muset obětovat.

podnikání
 

3)      Nemít velké oči

Největší překážkou každého obchodníka či podnikatele jsou velké oči. Jednou se zadaří a hned si kupují drahá auta a nabírají drahé protějšky. Takhle ale člověk nezbohatne. Opravdový úspěch, to je dlouholeté strádání, samota, píle, nervy v kýblu. A ten se nedostaví za rok, za dva, možná ani za pět. A ještě, než začnete, je tohle hrozně důležité si uvědomit – jeden úspěch, byť velký, neznamená, že už jste tam.