Kožená kabelka

Ať už je vaše zaměstnání jakékoliv pravděpodobně nosíte denně kabelku. Jsou samozřejmě i ženy, které dávají přednost batohům, ale většina nosí spíše kabelky. Proč? Jednoduše proto, že jsou hezčí, elegantnější, můžete si vybrat z mnohem více druhů… A hlavně hodí se ke každému outfitu. Navíc si můžete snadno zvolit ideální velikost. Batohy oproti tomu bývají velké a špatně se v nich hledá.

Kabelku můžete mít úplně maličkou třeba jen v podobě psaníčka, nosit v ní jen mobil, klíče a rtěnku. Nebo naopak můžete koupit velkou kabelku, do které dáte krabičku s obědem, důležité dokumenty i tablet s klávesnicí.

Určitě se vyplatí investovat do kvalitní kožené kabelky např. nová kabelka. Hnědá kožená kabelka novakabelka.cz nejenže dobře vypadá, ale i déle vydrží. Tašky z levných materiálů se brzy ošoupou, protrhnou či jinak poškodí. Kůže se navíc hodí ke všemu. Koženou kabelku můžete nosit od jara do zimy jak k džínům, tak k elegantním šatům.

kožená kabelka červená

Pokud nevíte, jakou vybrat, nejdříve se zamyslete, co všechno v ní budete nosit. Chcete kabelku jen na krátké procházky a do divadla? Pak vám bude stačit malinká a elegantní. Jestli ji ale chcete brát s sebou do práce a tahat v ní jídlo, pití, propisky a dokumenty, měla byste zvolit nějakou objemnější i vyztuženým dnem.

červená kabelka

Dobré také je zamyslet se nad barvou, nevybírejte jen podle toho, co se vám v danou chvíli nejvíc hodí. Spíš zapřemýšlejte, jaké oblečení většinou nosíte a jaká barva by k němu šla nejlépe. Kabelka by se také měla hodit k botám. Zejména pokud vybíráte hnědou koženou, měla byste mít ve stejné barvě i kozačky. Jestli nosíte všechno v černé nebo jiné neutrální barvě, pak si můžete dovolit i výraznější kabelku s více barvami či vzory. Naopak pokud už teď nosíte více vzorů a barev najednou, dávat k tomu ještě výraznou kabelku by nemuselo působit dobře.

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru a doufáme, že s novou kabelkou budete více než spokojená.