Což, taková chata v pěkném místě na víkendy by byla něco jiného

Ano, to je pravda. Ale nějak se to všechno zamotalo, materiál na stavbu nebo obnovu nemovitostí jde cenově nahoru každou chvíli. A to nemluvíme o cenách za pozemky, ale i nemovitosti jsou v současnosti velmi drahé, a málokdo na koupi nějakého domu, pozemku nebo chaty bez hypotéky dosáhne. Ale hypotéky také podražují a dostat se do dluhové pasti je jak se obecně ví velmi nebezpečné. Nejen rekreační, ale také ty domy na trvalé bydlení se svou cenou pomalu, ale jistě ztrácejí nám obyčejným lidem v neznámu. To všechno víte, proto nejste moc veselí. Ale můžete být, klidně, řešení je na dosah. Můžete si pořídit mobilní dřevostavbu.

mobilní domky

Cože to je? Ptáte se rychle, proto i rychle odpovíme. Jedná se o mobilní domy, označované jako mobilheimy. Ano, použité nebo i nové mobilní domy. Zaplatíte a máte velmi rychlé bydlení. Jen si pospěšte s koupí nebo pronájmem nějakého pozemku, kde vám bude po zaplacení dovezený mobilní dům, který splní vaše sny. Ano, tyto domy mohou být jako rekreační i jako nové domovy pro trvalé bydlení. A máte vystaráno. Navíc nemusíte mít starosti se sháněním nábytku.

už nemobilní dům

Můžete mít nejen použité nebo i nové mobilní domy, záleží jen na vás a na vaší peněžence, ale také i s kompletním vnitřním zařízením. Co to znamená? Kuchyň bude mít lednici, sporák a myčku, také samozřejmě i kuchyňskou linku. Koupelna bude také komplet, bude tam sprchovací kout, umyvadlo, a pěkné WC. Také při koupi mobilního domu máte možnost si podle sebe vybrat nejen umístění jednotlivých pokojů pro vaši rodinu, které jsou vybavené postelemi, stoly, pohovkami, židlemi, skříněmi, ale také si vyberete typ topidla, kterým budete svůj nový domov vytápět. Na výběr máte také tvar střechy, druh a umístění plastových oken. Také si můžete vybrat, jaký bude vnitřní a vnější obklad. Pod obkladem je samozřejmě kvalitní izolace. To je proto, že tyto domy jsou také i celoročně obyvatelné.