Pořádání firemního večírku

Firemní večírek je opravdu velká akce, na kterou by se měli všichni zaměstnanci těšit, takže se nesmí podcenit ani plánování. Rozhodně musíme zajistit i místo.

Pořádání firemního večírku

Naplánujte skvělý program

Spousta firem i u nás pořádá večírky pro zaměstnance, protože mají spoustu výhod, jenž prospějí chodu Vaší firmy. Přeci jen se navzájem zaměstnanci můžou seznámit a lépe poznat, což je u týmové práce velmi důležité, protože dobrý kolektiv je základem úspěchu. Zároveň lidé budou potěšeni, protože uvidí zájem firmy o ně. Mnohdy zde probíhá i odvázaná komunikace s vedením, jež by se jinak pravděpodobně nestala.

firemní večírek

Bohužel statistiky hovoří o tom, že spousta zaměstnanců moc rádo tyto akce nemá, a proto je dobré na nich zapracovat, aby se spokojenost zlepšila k lepšímu. Základem je zajistit nějaký zábavný program, protože jen sezení a povídání můře po čase omrzet. Dobré je se zaměřit i na občerstvení, které rozhodně přijde na takové akci vhod. Se všemi přípravami je dobré začít dostatečně dopředu, abyste nemuseli třeba komplikace řešit na poslední chvíli a stresovat se. Nezapomeňte ani na hudbu a třeba výzdobu.

Místo a čas

Při rozesílání či oznamování pozvánek musíte znát čas a místo akce, aby si každý udělal volno a věděl kam přijít. Nejlepší je zvolit letní období, kdy se dá konat mnoho druhů zábavy. S místem už je to poněkud komplikovanější, protože sehnat prostory pro firmu třeba se stovkami zaměstnanců není jen tak. Pokud máte volný pozemek, tak nejsnadnější volbou je pronájem párty stanů, protože stan jednoduše postavíte a vleze se pod něj mnoho lidí.

bílý stan

Zároveň nikoho nezaskočí ani poblázněné počasí, protože tato stavba chrání před deštěm i silným větrem. Stan funguje zároveň jako taková skládačka, přičemž šířka je okolo 10 metrů a délku volíte podle Vašich potřeb. Když už budete chtít pořádat takovou akci, tak se určitě hodí si půjčit i kompletní vybavení s dekoracemi, abyste jej nemuseli zase někde složitě shánět. Problémem může být i povrch, protože tráva a nerovnosti pro reprezentativní akci není vhodná.