Sháníte kočárek?

Narození miminka je krásnou událostí v rodině, ale spolu s očekávání dítěte přichází i řada povinností. Je třeba pečlivě vybrat a koupit veškerou výbavičku, kterou by vaše miminko mohlo potřebovat. Je jedno, zda chcete mít všechno u sebe, nebo si něco schováte k příbuzným, jako tomu často bývá u kočárku. I kočárek budete muset vybrat, a jako první si musíte stanovit cenovou relaci, ve které se chcete pohybovat. Dnes existuje spousta výrobců, kteří nabízí slušný poměr ceny a výkonu, ale najdete i takové, které jsou cenově hodně vysoko, nebo naopak podezřele nízko.

muž s kočárkem

Nechcete za kočárek příliš utrácet? Uvítali byste střední cenovou třídu, a přitom nechcete nekvalitní výrobek? Skvělý poměr cena/výkon vám nabídne kočárek Kunert Rotax. Tento výrobce působí na trhu již od roku 2002, a za 20 let uvedl na trh spoustu výrobků pro děti, které si rodiče oblíbili.

Proč si jej vybrat?
Tento kočárek u nás seženete za cenu okolo 10 000 Kč, což je za kvalitní kočárek známého výrobce velmi dobrá cena. Zejména maminky dbají na to, aby mělo miminko krásný kočárek, a to vám tento výrobce splní na 100 %. Tento model se vyrábí v mnoha barevných provedeních, a nenajdete tu jen obyčejné barvy nebo jejich kombinace. Rotax seženete i ve velmi výrazném designu, jako jsou třeba listy nebo květiny.

žena s kočárkem

Kočárek má

  • Gelová kola, která vydrží hodně
  • Sportovní nástavbu i autosedačku
  • Korba i sportovní nástavba jdou nastavit po směru i proti směru jízdy
  • Součástí je pláštěnka, taška, síť proti hmyzu a držák lahví

Za poměrně nízkou cenu seženete velmi dobrý kočárek, který se snadno ovládá, krásně vpadá, a určitě vám neudělá ostudu. Pokud tento kočárek znáte, můžete si hi koupit přímo na e-shopu, kde máte nad 5000 Kč dopravu zdarma.

Pro nejmenší máme vše
Zařizujete výbavičku? U nás koupíte všechno pro svoje miminka, včetně nábytku. Vaše miminko bude jako v bavlnce.